Warcraft
#1
[Image: e9jeqr.jpg]


Mirno carstvo Azerota stoji na ivici rata kad se njihova civilizacija suoči sa neustrašivom rasom osvajača iz druge dimenzije: Ork ratnici beže iz svog doma koji je na rubu propasti i žele da kolonizuju drugi svet. Kad se portal otvori da spoji ova dva sveta, jedna vojska se suočava sa uništenjem, a druga sa nestankom. Sa ove dve zaraćene strane, dva heroja će krenuti jedan na drugog, a to će odrediti sudbinu njihovih porodica, njihovog naroda i njihovog doma.




Da li je neko gledao, misljenja? Big Grin

Meni licno je odlican film, ali ja sam teski Warcraft fan i upoznat sa celom pricom i likovima pa je ovo cisto subjektivno misljenje.

Ako cemo realno film je 2 sata ciste akcije, za nekoga ko nije zagrizao u Warcrat pricu i manje vise ceo taj njihov svet film ce da deluje vrlo zbunjujuce posto ga bace u sred price.

Da ne spominjem sto niko nece da pohvata one sitne teasere u filmu tipa "demoni," transformacija zastitnika na kraju, fel, elfovi, aliance itd...

Za njih je to bas to sto je receno i nista vise do nekog naziva u filmu, dok mi sto pratimo to znamo da to oznacava: burning legion, undead, night elf, aliance i sve sto ce da nas ceka u buducim filmovima.

Sve u svemu akcija i efekti na nivou, prica za neupucene prosek u najboljem slucaju. Smile

Ko je Warcraft/Dota fan ovo pogledati obavezno. Big Grin

P.S. mislio sam da je kralj sisa kad sam ga video ali na kraju ispada najveci baja. XD
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#2
Pogledao i ok mi je film, tesko da jedan Warcraft film moze biti nesto bolji.
Najveca mana filma mi je Fimel koji glumi potpuno isto kao u Vikinzima.
Reply
#3
Men se bas svidio film stalno je bilo neke akcije i desavanja
Reply
#4
@Yuspawn: Da, sto se toga tice, totalno copy/paste ponasanje iz vikinga, nimalo mastovitosti. Meni se isto film svideo, jos kad ga gledas u 3D, sick Big Grin

@Lavi: Hahahaha, isti utisak sam imao o kralju sve vreme, kad na kraju, vidi njega sto kida XD

Elem, drzim fige da imaju dobru prodju jos kod amera. U evropi, kini i tako dalje su oborili rekorde, bar sto se tice onog sto su predvidjali. Ostaje da vidimo kako ce proci kod amera, pa da se nadamo nastavku, jer ui nastavku sledi onaj epicness koji svi cekamo Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#5
Jel izasao neki dobar link da se skine film , ali da nije preko kamere, i jel se prikazuje to kod nas jos uvek po bioskopima...
Reply
#6
Film mi se svideo iako mi je bilo teško da povatam sve, ali zato će budući filmovi imati bolji materijal. Ovaj film treba više gledati kao neki uvod.

(2016-06-15, 17:22)Ashaman Wrote: Jel izasao neki dobar link da se skine film , ali da nije preko kamere, i jel se prikazuje to kod nas jos uvek po bioskopima...


Dobre linkove ćeš verovatno dobiti kad izađe dvd verzija, tj. u oktobru ove godine.
Ne znam kako je drugde, ali u ovde u Nišu ga bioskopi i dalje prikazuju.
Reply
#7
Meni je film bio odličan, ali i ja sam također veliki fan warcrafta Smile
Još samo da dočekamo i drugi nastavak i biti će super Wink
Reply
#8
Film je solidna fantazi akcija,animacija je lepa ali osim toga film sam po sebi mi deluje vrlo nedovrseno sto se tice price( i da,znam da nemoze da se stavi cela wow vanila saga u film).Cela ona drama na kraju filma mi je bila nekako bezveze, sta vise najbolji delovi filma su mi bili sa Medhivom i njegovim delom price. 5ica za film od mene.Nadam se da ce nastavak biti bolji.I jos jedna stvar,mislim da je film bio overhypovan tako da je overhype malo ubio realna ocekivanja od filma.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)