Bleach
Pola anime filer, druga polovina trolovanje XD Meni iskreno soul society je bio odlican i nakon toga je krenuo nizbrdo, ali nazalost nije bio nikakav zid da se zakuca tako da je samo nastavio da pada sa kvalitetom. Hueco Mundo ark je u pocetku nesto kao obecavao, a zatim se pretvorio u zesci trol. Ajzena da ne pominjem. Od nekadasnjih kul character dizajnova koje je imao u soul society, svelo se na bljezgarije i debilane koje se mogu videti u 90 posto trash naslova danas. Muzika je recimo odlicno odradjena, narocito prilikom fajte. Mada kad se sve sabere, vise negativnog od pozitivnog.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Šta da kažem, kada sam prvi put krenuo da gledam pre par godina, bila mi je fora, a onda je došao bounty arc i tu sam se smorio i zabagovao(tada nisam znao da je filler arc)
No, pre mesec dana krenuo sve ispočetka(sa preskakanjem filera) i juče sam odgledao 190 epku i to je prva epka na koju imam ozbiljnu zamerku...[spoiler]Grimmjow ga izlupa... drugi put ga izlupa čak sa jednom rukom, a treći put, kad je u svom najjačem obliku, Ičigo obriše pod sa njim i još ima snage da se bori sa onim mršavim. Tu sam POPIZDEO! Kako je moguće da Ičigo uopšte i pobedi Grimmjowa i kako kog kurca odjednom može da izdrži kao Hollow tako dugo? Ranije je mogao samo 12 sekundi? Znači FTW nadam se da će biti neko objašnjenje kasnije... a znam da neće hahaha[/spoiler]
Inače sve ostalo, je cool... piiiiiiiiiiiš mi sve i piiiiiiiiiiiš character development, od "velike četvorke" Bleach ima najbolji dizajn i najviše badass likova XD
Borbe su počele da podsećaju na borbe iz DBZ-a, što su najbolje borbe :3
Cool OST, dobar humor, i ubedljivo najgotivniji glavni ženski lik iz "velike četvorke"(Rukia).
Što se tiče arkova, izgleda da sam ja jedan od retkih kome je arrancar arrival arc(pogotovo taj) i Hueco Mundo ipak bolji od Soul Society.
Soul Society je odličan, ali tu se nije znalo ko pije, a ko plaća XD

Videćemo kako će dalje biti, pošto ceo taj koncept i svet mi deluju ograničeno kao terasa. No, izneću utiske pošto završim anime Big Grin
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
^Like I said u pocetku mi je hueco mundo imao potencijala, ali videces, sve se na kraju svede na bljezgariju, trolovanje i preseravanja, no ostavicu ti da sam procenis Wink Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
@Super Freshman nisi jedini, ne znam sto se ljudima ovde ne svidjaju ti arkovi ali meni dobri. Sto se tice borbi tek sada krecu one u DBZ stilu, recimo Icigo vs Uluqiora ili rat kapetani vs Aizena i Espada, ima neke od najbolji anime borbi koje sam ikada video.

Sto se likova kao likova tice jbs ga izuzev OP ni jedan od velike 4 nema nesto posebno razvijene likove tako da mi to nije smetalo. Rukia s njenim crtanjem je nezaboravna, od svih likova tamo jedino mi Inoue ide zestoko na qc, i Chad me smara ali on nema toliko screen time kao ova pa moze da prodje... Smile

Meni je Bleach ostao u lepom secanju ma sta se pricalo za njega iako su uglavnom u pravu sto mu sve to zameraju on se gleda zbog krkanja ne price. A niko ne moze da porekne da je krkanje na nivou. Big Grin
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
Mene su u Bleachu ubili baš ti likovi. Zato što su badass, kul, zanimljivi i sve ostalo. I onda su toliko loše razvijeni da mi padne mrak na oči. Ajde da su neki bezvezeni likovi, nebi ni htio znati više o njima, ali ovako, kad su super, samo čekam nešto više o njima i ono kita. Kubo ubacuje i ubacuje nove likove. 1000 novih likova, bezveze likova, a ima starih neiskorištenih likova.

Urahaha, Yourichi, od Ichiga stari, Kyoraku, Ukitake, Unohana itd... sve su to likovi o kojima ne znamo skoro ništa, pa čak ni bankai/njihove moći, što bi u jednu ruku trebalo biti najvažnije. I sad opet power up-a Renjia i Byakyu po ko zna koji put, umjesto da iskoristi nove, odnosno stare likove.

Neki dan sam baš pogledao Urahara, Yoruichi i Ichigov stari poritv Aizena. Oni su toliko overpowered, toliko jači od ostalih kapetana. Urahara da se je pojavio na vrijeme, prije nego što se je Aizen počeo transformirati, mogao ga je srediti samo tako. Naravno, s obzirom da Aizen nebi koristio svoj Zanpaktou. Ali ono, lijepe šanse su oni imali, samo što je u tom trenutku Aizen već postao besmrtan i počeo se regenerirati. I sad, ta krata bitka, koja je bila skorz bezveze jer ih Aizen ni nije porazio, samo je otišao, je jedina njihova bitka, a likovi su najjači.
Reply
Koliko sam ja bio zaluđen Bleachom, to je bilo strašno. Koliko likova sam nacrtao i koliko imena bankaia i shikaia sam učio napamet. XD
Ali, od kako su prekinuli da izbacuju nove epizode, polako je počelo da bledi. Čak ni ne stižem da pratim mangu.

Za mene nije bolji od One Piece-a, ali jeste od Naruta.
Reply
Ej, završio sam anime... Malo se oteglo zbog faxa i raznih obaveza al' danas se privelo kraju.
Pa, pošto bih mogao do ujutru da trtamudim o Izbeljivaču odgovoriću u što kraćim crtama.
@Eleran: Ispalo je teško trolovanje i preseravanje zato što je Aizen najveći anime troll ikada haha
No, sve to je palo u vodu kad ih je sasekao sve redom uz Treachery(cenim najboljih 3 min u celom Bleachu XD)
No nekako najveće trolovanje u celom animeu je Ginova priča... i kako ga je ovaj zajebao i kako je skončao i sve! Užasno odrađeno...
@Lavi: Po prvi put se sa tobom slažem oko svega, al' bukvalno svega lol XD
@Sajber: Meni je fora kad ima MNOGO likova Big Grin
Borba između Urahare, Yoruiči i Ičigovog ćala poritv Aizena je užasno overpowered i sve je nekako preglupo ispalo... razočaravajuće, dosadno...
@Serbiano: Dabome. Kubo bi trebao da nauči od Ode kako se završava jedan arc.

I posle svega Arrancar arrival-Hueco Mundo-Karakura sity su mi bolji arkovi od Soul Society-a.
Najslabiji su prvi i zadnji(pogotovo taj... jedva ga izgurah).
Ipak, najveća fora mi je definitivno Pendulum arc i Vajzardi... WOW kako osmišljeno i odrađeno! Samo to nisam provalio(i drago mi je zbog toga Big Grin).

Zaključak: Sjajna uživancija, brzo sam ga zgotivio, dao sam mu 10 haha
Biće mi malo čudno bez njega jer sam u poslednja 3 meseca gledao maltene samo ovaj anime...
Mislim da ću morati malo da ga prevodim [Image: wkkymd.gif]
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
Anime mi se nije svidio , prvi dio animea je bio odlican i zabavan ,a nakon toga poceo ici dolje i biti dosadan. Filleri su bili predosadni kao i u Narutu. Prica mi se bas nije svidjela ,animaciha je bila malo bolja ,jedino sta mi se svidjelo su borbe .Ocjena 6
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)