Ultimate Spiderman
#1
[Image: 14a41f_c415d117381144b9b19b05021371047d.jpg]

Crtić Ultimate Spiderman iz 2012. još uvijek izlazi, trenutno je na 4 sezoni.
Peter Parker je Spiderman tek godinu dana i baš mu ne ide spašavanje svijeta, a njegova reputacija je jednako loša. Kako bi popravio svoje vještine i postao Ultimate Spiderman, Nick Fury ga poziva u S.H.I.E.L.D. gdje će trenirati kako bi postao Ultimate Spiderman.

Ima li ovdje neki fan spidermana pa da je gledao ovo, ili planira gledati? Taman sam pogledao sve epizode što su izašle i s nestrpljenjem čekam nove Smile U svakoj epizodi je crossover sa nekime. Ironmanom ili Kapetanom ili Hulkom... Pojavljuju se skoro svi Marvel likovi Smile

Takođe ima super ost kojeg ne mogu nigdje naći. Jedino nalazim ost iz igre :/
Reply
#2
Gledao sam prvu sezonu sa Hrvatskom Sinkronizacijom nikad vremena da nastavim dalje na ENG Toungue
Inače fan sam Spider Man-a jedva čekam novi film haha.Šteta neće bit nastavak za Amazing Spider Man serijal Sad
Reply
#3
I ja sam pogledao par epizoda sa hr sink al me ubilo pa sam se prebacio nazad na engleski Big Grin
Inače ima i druga sezona sinkronizirana, ako se ne varam.
I gledaj dalje, od 3 sezone tek počinje najbolje Big Grin
Reply
#4
Ja mislim da sezona 2 nije emitovana jer bi odma neki tim uradio TVRIP.Mada da te pitam jesi igrao neke Spider Man igre? Big Grin
Ja sam igrao Spider Man 2,Friend or Foe i Amazing oba dijela Big Grin.Baš me zanima kakva će bit nova igra kao i film.Mada ovaj Amazing Spider Man 2 igrica i nema baš neku optimizaciju XD
Reply
#5
Igrao sam spiderman 2 prije mnogo, mnogo godina. Prešao sam je jedno 5 puta, bila je užasno lagana igra Big Grin
Pokušao sam spiderman 3 ali mi je bila crna slika, nisam imao grafu za to. To je sve bila na starom kompu, moglo bi se pokušati na ovom novom što imam, mda nije gaming komp, teško da ću igrati išta novih igara
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)