Greetings Earthlings
#1
Zdravo svima. Zovem se Ivan i bakcem se programiranjem i yugioh kartama. ( ovo kao u programu za odvikavanje) I kada ne gledam anime gledam tv serije i obrnuto.

Video sam da postoji ovaj sajt jos prosle godine ili tako nesto, kada mi je zatrebao prevod za brata (posto ja vecinu gledam na eng.). Drago mi je da nesto ovako postoji.
Do sada sam uradio nekoliko prevoda za buraza na svoju ruku. Pa ako ikome treba pomoc oko prevodjenja, tu sam.

Anime lovers unite!
Reply
#2
Dobrodošao, ekstra, mogao bi napraviti neki svoj projekat, odnosno da prevedeš neki anime ako hoćeš. Samo pazi da ne prevodiš neki koji je već ovde najavljen za prevođenje.
Šta si gledao sve?
-- bludni tata mata -- 
Reply
#3
E moj čovek i ja volim programiranje haha, dobrodošao nadam se da ćeš se lepo uklopiti ovde! Smile
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#4
@BoooU Samo voliš ili se baviš time (planiraš da se baviš time / ići na fakultet) ? Toungue
-- bludni tata mata -- 
Reply
#5
Verovatno da ću, za sad znam web prog, css, html, php, javascript ali trenutno učim C i C#, pošto to mi je i sturka u školi, vrv ću ići i na faks za to a i u familiji su mi svi delimično bili programeri Toungue
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#6
Dobro došao. Btw ne slušaj ovog muljatora iznad mene ^ Toungue Šalim se, nadam se da ćeš se dobro provesti na ovom sajtu!
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)