Za sada ovako...
Ne razumem se ni ja nesto posebno u administraciju sistema, ali za pocetak dve stvari - koji proces ili procesi zauzimaju procesor? Apache, php, mysql? I jel nije izbombardovan sajt zahtevima (DDOS) pa da to izaziva problem? Mada cudi me da je takva situacija sa procesorom, posto se na sajtu ne primecuju nikakvi zastoji koje bih ocekivao u tom slucaju...
Reply
I ja se pomalo bavim web dizajnom, pravio sam neke forume itd, ali nikad nisam imao takvih problema. Na kraju krajeva, sta moze jedan obicni mybb sa nekim normalnim brojem postova/clanova da optereti.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
I ja nisam imao bas puno veze sa forumima osim koriscenja Big Grin
Ali verovatno mnogo faktora moze uticati. I to sto je procesor 100% cisto sumnjam da je do broja postova/clanova jer ih je vrlo malo, stalno sam bio na forumu ocekujuci nove postove a nije ih bilo puno.
Verovatno zavisi i od servera, procesora i specifikacija, ali verovatno nije do toga.
To se verovatno nesto zaglavilo pa tera CPU do 100%. Kao u Win kad zaglavi. Mozda je do harda Big Grin
Nebitno, pogledajte i po guglu, mozda i pomogne, verovatno su i drugi imali slican problem pa mozda postoji resenje.
Reply
Opa, vratio se makar forum.
-- bludni tata mata -- 
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)