Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu
#1
[Image: 95620.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 13
Žanr: Drama, jaoi, romansa
Studio: CloverWorks 
Godina: 2018
Opis:  
Takato Saiđo već pet godina zaredom nosi titulu “Naj seksilnijeg muškarca godine”. On je uspešan glumac, sa 20-godišnjim iskustvom i svestan je da je njegov dobar izgled znatno iznad proseka. Ponosan je na svoju karijeru. Takato titulu smatra odgovarajućim pokazateljem svog uspeha. Ali kada njegovu vladavinu okonča glumački početnik Đunta Azumaja, koji je debitovao pre samo tri godine, Takatov početni šok ustupa mesto ljubomornom neprijateljstvu. Čini se da ga je čak i u novoj drami u kojoj je glumio, iznenada nadmašio: ugrabivši Takatovo uobičajeno mesto glavnog glumca. Đunta mu stalno uspeva ići na živce, a Takato se najviše razbesni na njegov vedar osmeh i ljubazne reči.


Napomena: Encoding ovog animea sa mojim prevodom je radio Zer0Flamer, momak sa Anime Balkana, njegov encoding će se nalaziti u strim sekciji Anime-overdose-a. Jbg, nemam vremena da ja encodujem.

P.S Trebalo je da zovem Ruena da prevodi sa mnom ovaj anime, da ga malo uzbudim, ali jbg, nisam se setio na početku da ga zovem, tako da je sada kasno.
Reply
#2
Opet neki pederluk. Ahhaha
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#3
Šta fali Epiče, širimo gej zajednicu XD
Joj, ubiće me Pegla zbog ovoga. Ah, valjda će mi oprostiti
Reply
#4
CCC, kuda ide ovaj svet... Umesto da kacis lepo ko Epic sisate, polugole devojke, ti ovako XD

Nego > naj seksilnijeg?
Proveri i poslednju recenicu, pobeglo ti nesto Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
Jao Peglo, možda jednom budu bile i neke gole ribe iz animea Big Grin
Ali šta fali golim momcima? Bože, pa sve je to sada normalno. Vataš se sa kim stigneš, šta te pali Big Grin
Reply
#6
Ja sam staromodan, ne voliim da menjam svoje navike, hvala lepo Smile
Iako, u neku ruku, taj novi trend moze da bude od koristi po pitanju prenatrpanosti planete ljudima, no dobro XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
Grupa otvrena.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)