Zanpakutou
#1
Prava Bleach Tema Wink

Koji zanpuktou vam se najvise svidja i kakav zanpakutou biste vi htjeli da imate?

Meni se svidja Wabisuke ima stvarnu cool sposobnost...

Okay a moj Zanpaktou...
Sakemaru!Big GrinBig GrinBig Grin

Sve sto posjece se pretvori u flasu piva! A ban kai modu sve use pretvori u gajbu!XD
[Image: hardug2.png]
Reply
#2
Koji mi se najvise svidja,..Eh to je Ichigov Zanpakutou Zangetsu(Cutting Moon) njegov Bankai oblik je mozda jedan od najboljih "Tensa Zangetsu" i njegov napad je veoma mocan "Getsuga tenshō"
Reply
#3
Quote:Koji mi se najvise svidja,..Eh to je Ichigov Zanpakutou Zangetsu(Cutting Moon) njegov Bankai oblik je mozda jedan od najboljih "Tensa Zangetsu" i njegov napad je veoma mocan "Getsuga tenshō"

Sta drugo ocekivati od IchigaWink

Znao sam da ces prvi postovati reply.
[Image: hardug2.png]
Reply
#4
HA sta da kazem veliki fan sam Bleach-a.^_^
Reply
#5
Najviše mi se sviđa po sposobnosti bankai od Ičiga mada po izgledu Ikakuov je najnadrkaniji, jako me zanima kakav bankai ima matori od Ičiga, jedva čekam da ga ponovo vidim u akciji kontam da je bio najjači kapetan kad se povukao.
Reply
#6
I ja bi isto voleo da vidim Ichigovog matorog,ko zna koliko je mocan,u onoj jednoj epizodi odusevio me...
Reply
#7
Hej Foste, nije fer! I meni se svidja Wabisuke! XD
Pored njega odmah ide jedan od najboljih Hyorinmaru od Toshiro Hitsuyage (nadam se da sam dobro napisao mu ime i prezime Smile )

Reply
#8
Nesmijem zaboraviti...

Chire...Senbonzakura!
[Image: hardug2.png]
Reply
#9
Ja jos nemogu da im pohvatam imena mnogo su teska npr. kod narutoa imena su laka.

Da se vratim temi najvise mi se svidja zanpakutou od onog mladog kapetana onaj ledeni odusevljava me.
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#10
Quote:Da se vratim temi najvise mi se svidja zanpakutou od onog mladog kapetana onaj ledeni odusevljava me.

Mislis na Hyounimaru?Wink
[Image: hardug2.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)