Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan
#1
Star 
  Rurouni Kenshin 
[Image: 119505.jpg]

Tip:  TV
Broj epizoda:  94
Žanr:  Akcija, avantura, komedija, romansa
Studio:  Gallop, Studio Deen
Godina:  1996-1998

Opis:   
Himura Kenšin je skitnica mračne prošlosti i sjajnog raspoloženja. Ne ronin, već rurouni, on nikada nije bio samuraj, već ubica najveće veštine u restauraciji Meiji, koji je u prekretnici rata jednostavno nestao. Njegova putovanja ga vode u Tokio u 11. godini Meiji ere, gde se sprijatelji sa ženskim kendo majstorom, bivšim lopovom, svađalicom i doktorom, svi sa svojim tajnama. Zajedno se bore protiv neprijatelja koji izranjaju iz mračne prošlosti kojoj Kenšin ne može da pobegne.

Trailer:


Reply
#2
Svaka čast za izbor. Thumbs up!
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#3
Uh ti sunce, sretno ti bilo.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#4
Raduje me izbor i želim da izdržiš sa ovim do kraja Whistling
Reply
#5
Old skul, samo lagano Wink

Savet, ako ikad pomislis da te smara u nekom momentu, samo ubaci prevodjenje nekog drugog naslova, pa se onda vratis ovom i sve super, bar je meni tako bilo lakse da radim tako neke duze naslove Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Hvala, potrudiću se... razmišljao sam da prevodim rurouni već 2-3 mjeseca i rekoh kad već imam neke započete projekte da ih završim, pa da krenem sa ovim. Dosta sam se prvo pomučio da nađem stream linkove i prevode, pošto ima nekih verzija streamova bez op i end ili sa prekidom na polovini ep. Pa onda kasni prevod 2-3sec,  pa se tu treba štelovat prevod. A da ne pričam koliko ih je bilo sa već zalepljenim prevodom(muke) Angry 
Nekako sam našao sve odgovarajuće  prije neki dan pa prevodim polako. 
Za sad mi je zbog promjene žanra milina prevoditi, ali znajući sebe vjr. će mi dosaditi posle nekog vremena. Pa pretpostavljam da ću se poslužiti Peglinom metodom Whistling
Reply
#7
Fun fact: najavljen je novi Rurouni Kenshin TV projekt. Ko zna je l' bude remake il nastavak.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#8
Još ima nekih arcova koji nisu adaptirani. Mada s obzirom da radi liden bolje da ne očekujemo ništa spec...
Reply
#9
Ako može sad grupa pa ću slati prevode povremeno dok budem prevodio.
Reply
#10
Grupa otvorena, nema zurbe, srecno Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)