Pozdrav Animefreakovi...
#1
Hajde da uzmemo neki dobar anime... Smile , pozdrav ljudi anime serije gledam vec oko 20-ak godina, manje vise  Anime , nadam se da cu barem jos toliko, prvi put se registrujem na neki nas anime forum pa imam malu tremu Blush  , uglavnom sam ovde da bih podelio neki anime sa drugima i saznao za neki nov, znam da na balkanu anime i nije bas regularna tema za razgovor, zapravo mnogi i neznaju sta je anime, pa je ovo jos jedan razlog sto sam se prijavio ovde, u svakom slucaju nadam se da cemo se lepo druziti i deliti nove naslove... hvala unapred  Shy
Reply
#2
Dobro dosao, mozes ovde da nadjes stosta ponesto, ali forum sam po sebi nije bas aktivan vec godinama, ubise nas drustvene mreze Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
eee.. kasno Mile na kosovo stize... sta da se radi, hvala na dobrodoslici  Thumbs up!
Reply
#4
Mile, nikad nije kasno uključiti se u aktivnosti ove male ali odabrane samoprevodilačke zajednice.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#5
Istina, ko zna, mozda se nesto desi pa jos i pocnemo da kuckamo po temama Big Grin

- Evo bas sada razmisljam da ostavim post na ozivljenoj temi Najtuzniji anime Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Peglo, pokaži inicijativu i osnuj novu društvenu mrežu koja bi zamenila ovaj forum. Možeš je nazvati Peglabuk ili Pegla Tok.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#7
Bolje Peglotok - kao Goli otok, jer sam ipak prikriveni diktator Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
(2022-05-04, 10:58)Pegla Wrote: Dobro dosao, mozes ovde da nadjes stosta ponesto, ali forum sam po sebi nije bas aktivan vec godinama, ubise nas drustvene mreze Smile

Bitno da ima titlova, to je valjda glavna svrha i funkcija Big Grin
Reply
#9
Samo sam izneo cinjenicno stanje vezano za forum kao takav, posto pozdravni post podseca na postove od pre 15ak godina kada nije bilo nesto mnogo mesta za caskanje na ovu temu Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)