One Piece Film: Red
#1
Star 
One Piece Film: Red
[Image: 8Yt2Ind.jpg]

Tip:  Film
Žanr:  Akcija, avantura, komedija, drama, fantazija, shounen
Studio:  Toei Animation
Godina:  2022.
Opis:  Uta, najomiljenija pjevačica na svijetu. Poznata po prikrivanju vlastitog identiteta tijekom nastupa, njezin se glas opisuje kao "onosvjetski". Sada će se Uta po prvi put predstaviti svijetu na koncertu uživo. Dok se dvorana puni raznim Utinim obožavateljima; uzbuđenim piratima, mornaricom koja ih pomno promatra i Slamnatim Šeširima predvođenim Luffyjem koji su samo došli uživati u njezinoj zvučnoj izvedbi; glas koji je cijeli svijet čekao samo što nije odjeknuo. Priča počinje šokantnom činjenicom da je ona Shanksova kći. Tu je Gordon, misteriozni lik koji zna Utinu prošlost i nazire Shanksovu sjenu. Na Elegiji, otoku glazbe, Luffy i Uta ponovno se susreću po prvi put otkako su se posljednji put vidjeli prije 12 godina u selu Foosha (Vjetrenjača).

Trailer:


___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#2
(2022-08-30, 15:28)EpicMan Wrote: One Piece Film: Red
[Image: 8Yt2Ind.jpg]

Tip:  Film
Žanr:  Akcija, avantura, komedija, drama, fantazija, shounen
Studio:  Toei Animation
Godina:  2022.
Opis:  Uta, najomiljenija pjevačica na svijetu. Poznata po prikrivanju vlastitog identiteta tijekom nastupa, njezin se glas opisuje kao "onosvjetski". Sada će se Uta po prvi put predstaviti svijetu na koncertu uživo. Dok se dvorana puni raznim Utinim obožavateljima; uzbuđenim piratima, mornaricom koja ih pomno promatra i Slamnatim Šeširima predvođenim Luffyjem koji su samo došli uživati u njezinoj zvučnoj izvedbi; glas koji je cijeli svijet čekao samo što nije odjeknuo. Priča počinje šokantnom činjenicom da je ona Shanksova kći. Tu je Gordon, misteriozni lik koji zna Utinu prošlost i nazire Shanksovu sjenu. Na Elegiji, otoku glazbe, Luffy i Uta ponovno se susreću po prvi put otkako su se posljednji put vidjeli prije 12 godina u selu Foosha (Vjetrenjača).

Trailer:


Zanimljivo da je ovaj film licenciran u Srbiji i ima svoju premijeru u svim Cineplex bioskopima 3. novembra. 2022., titlovan na srpski, jelte. A popularnost je enormna, sva mesta su skoro popunjena (barem u BGu) a fazon anime se nikada nije ni emitivao kod nas. Eto, jedan Fun fact xdd
Reply
#3
Čuj to, da barem kod mene u Hrvatskoj ima takvog što. Sigurno bi išao gledat.
Reply
#4
Ima i dole, samo ne znam u kom tačno bioskopu (mislim da je cinestar ali nisam siguran).
Reply
#5
Ti Filipe nikad neces nauciti kako funkcionise forum...
Nema potrebe da citiras ceo post kada postujes odmah ispod njega, da ne spominjem kad je to jedan jedini post u temi...
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Video sam posle, mrzelo me je da napišem gde treba.
A, imaj na umu da ja nisam nikad koristio forume, tako da mi sigurno opraštaš, je li tako? ????
Reply
#7
Pa, nisam te banovao ili kaznio, tako da - da XD
Ali ne mogu da precutim Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
Izašla je digitalna verzija (AMZN) pa ću pomalo krenut sa prevođenjem.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#9
gledao neko u bioskopu? sub ili dub?
Reply
#10
Film je preveden samo moram ispraviti greškice i obraditi video.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)